O nás

Nabízíme kovové medaile v barvách zlatá, stříbrná a bronzová.Rubovou stranu medailí lze na přání zákazníků doplnit potiskem různými texty. Rovněž si zákazníci mohou vybrat z následujících barevných stuh – červená, modrá, zelená, žlutá a trikolora v českém i slovenském provedení. Dále nabízíme odznaky a plastové medaile. Na lícní stranu lze natisknout motivy zimních či letních sportů, je také možné vyhovět individuálním přáním zákazníkům a graficky zpracovat jejich návrhy.Dodací lhůty medailíbez potisku 1 týdens potiskem 2 – 3 týdny (dle množství).Medaile můžete objednávat na emailové adrese blazek.jbc@o2active.cz, telefonicky na telefonním čísle 483 302 012, prostřednictvím našeho internetového obchodu nebo na adrese Maršovice 10, 468 01 Jablonec nad Nisou.

Sportovní medaile naleznete také na facebooku, na adrese https://www.facebook.com/medaile

Součástí naší facebookové prezentace je také internetový obchod. Jeho prostřednictvím můžete medaile nejen objednávat, ale také sledovat Vaši objednávku a případně se k ní vyjadřovat prostřednictvím facebooku.

S facebookovými stránkami Sportovní medaile budete mít aktuální informace nejen o našich akcích, ale také o sportovních akcích, kterých se můžete zúčastnit.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonu 483 302 012 nebo na emailové adrese